Zmiany w rozkładzie jazdy Polkowice- Grębocice

2
947

Minął już ponad miesiąc od uruchomienia bezpłatnej komunikacji między Polkowicami i Grębocicami. Kursy były do tej pory pilotażowe, a władze obu samorządów pracują nad udoskonalaniem linii.

Autobus który odjeżdżał z Polkowic o godzinie 5:35 będzie odjeżdżał o 5:25. Szczególnie braliśmy tutaj pod uwagę górników ZG Rudna, którzy będą mogli korzystać z bezpłatnej komunikacji. Kolejne zmiany dotyczą godzin odjazdów autobusów z Grębocic. Przesunięte zostaną następujące kursy: z godziny 12:23 zostanie przesunięty na godzinę 12:40, z 16:39 na 16:55 oraz z 20:23 na 20:35– wymienia Jan Wojtowicz, pełnomocnik burmistrza Polkowic ds. górnictwa i transportu.

Minął już ponad miesiąc od funkcjonowania tej linii. Teraz dostosowujemy się potrzeb mieszkańców, którzy zgłaszali, ze pociągi często mają opóźnienie i osoby przyjeżdżające do Wrocławia czy z Zielonej Góry do Grębocic często mijali się z autobusem. Teraz się to zmieni- dodaje.

Darmowa komunikacja na trasie Polkowice-Grębocice funkcjonuje od poniedziałku do piątku.

 

Poprzedni artykułZnaleziono psa!
Następny artykułZłoto dla polkowiczan
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651

2 KOMENTARZE

  1. Świetny pomysł z przystankiem przy ZG Rudna. Jednak warto pomyśleć o przejściu dla pieszych w tym miejscu. To bardzo ruchliwa ulica, szczególnie rano.

  2. W okolicach przystanku przy Zg Rudna przydałoby się przejście dla pieszych. To bardzo ruchliwa ulica, szczególnie rano.

Comments are closed.