Prezes Aquaparku – nagroda mu się należała, ale odmówił jej przyjęcia

3
2001

Pod koniec ubiegłego roku ze stanowiskiem szefa Aquaparku pożegnała się wieloletnia prezes spółki i wieloletnia radna PdMP w jednej osobie Beata Betka. Mimo pogarszającej się z roku na rok sytuacji finansowej firmy, b. prezes nie odmawiała przyjęcia dodatkowych benefitów w postaci sowitej rocznej nagrody finansowej. Jak udało nam się ustalić, obecny prezes, Sebastian Sypko wytycza nowe standardy – odmówił przyjęcia przysługującej mu nagrody.

Nie czułbym się moralnie dobrze przyjmując tę nagrodę za tak krótki okres pracy w spółce, w roku 2018 – mówił Sebastian Sypko, prezes Aquaparku. Obiekt przez lata się nie bilansował i nie mógłbym podjąć innej decyzji niż ta, którą podjąłem. To naturalne, moim zdaniem – dodaje Sypko.

Przypomnijmy. Sytuacja spółki nie należy do łatwych. Jeszcze nie rozpoczął się proces modernizacji obiektu, a firma już zmuszona jest ponosić z tego tytułu koszty. Cały czas dochodzą również wydatki związane z bieżącymi remontami.

Podczas styczniowej konferencji otwarcia Sebastian Sypko zadeklarował, że obiekt zacznie być miejscem przyjaznym mieszkańcom, otwartym na ich pomysły. Jak zapowiedział, tak uczynił. Na pierwszym piętrze, gdzie przez lata hulał wiatr, pojawił się nowy najemca baru. Z jego usług zaczęli korzystać mieszkańcy i goście, a obiekt zaczął na nowo wypełniać się klientami. Spółka odnotowała również zwiększone przychody z tytułu groty solnej, użyczenia sal na zajęcia sportowe.


Od lewej: rzecznik UG Polkowice Roman Tomczak, prezes Aquaparku Sebastian Sypko.
Foto: redakcja, zdjęcie główne – wikipedia

3 KOMENTARZE

  1. A kto??? Stwierdził że ta nagroda prezesowi się należy, że niby za co??? Tak na chłopski rozum to nagroda by się należała prezesowi jak Aquapark zacznie przynosić dochody… A w tak krótkim czasie to ja w to nie wierzę… Więc o co chodzi???. .. Myślę że chodzi o typowego newsa pod publikę…Brawa dla głównego propagandysty sukcesu Tomczak…

Comments are closed.