Burmistrz z wotum zaufania. Kolejna radna przystępuje do Klubu Lepsze Polkowice

5
2273

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Łukasz Puźniecki otrzymał wotum zaufania, a dziś klub radnych LP zwiększył swoją liczebność z 9 do 10 rajców.  Szeregi klubu zasiliła radna Anna Leśniak.

Lepsi są już tylko o krok od większości w radzie, która gwarantuje im i burmistrzowi stabilne rządy. Mając na uwadze ostatanią sesję rady i nie do końca zrozumiałe zachowanie 4 radnych z PiS-u, którzy nie poparli wniosku o zmianę warunków pracy i płacy dla Marioli Kośmider, uważanej za jednego z najbliższych współpracowników Emiliana Stańczyszyna,  zapewnienie sobie większości jest kluczowym elementem układanki politycznej w polowickim ratuszu.

Radna Leśniak jest kolejną radną, ktora odeszła z Pdmp. Porozumienie od wyborów straciło już 3 radnych.

Czy do burmistrza i jego drużyny dołączą kolejni radni?  Może to być  wielce prawdopodobne. W polityce bowiem, nigdy nie mówi się nigdy.

Poprzedni artykułPolicjanci odnaleźli zaginionego polkowiczanina
Następny artykułMateusz Morawiecki w HM Legnica i ZG Lubin

5 KOMENTARZE

  1. W trakcie kampanii wyborczej Fakty Polkowice opisywały incydent z panią radną i nie zostawiliście na nich suchej nitki. Teraz to wasza koleżanka?

  2. Do Wiktorek. Co sie dziwisz. Radna jak zobaczyła że jej pracodawca czyli Mariola K. przestała być dyrektorem – szybko zmieniła front zabezpieczajac się tym samym razem z córką przed utratą pracy z w PCUZ.

  3. W ŻYCIU JUŻ TAK BYWA , ŻE WCZORAJSI WROGOWIE , SĄ NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁMI DZIŚ , I ODWROTNIE ???

  4. Jak w reklamie Allegro – Mariola KOBIETA KTÓRA MA WSZYSTKO , OPRÓCZ 300 TYSIECY !

  5. Koleżanką nigdy nie będzie 😉 TO polityka Wiktorek. To nie o to chodzi, by sie lubić, czy nie.

Comments are closed.