Burmistrz udzielił pierwszego ślubu

0
2621

Stało się! Elżbieta Bocian i Jacek Szymański od dzisiaj są już małżeństwem. Uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego przewodniczył burmistrz Polkowic – Łukasz Puźniecki i to właśnie włodarz naszego miasta udzielił ślubu młodej parze.

Wyjątkowa uroczystość była stresująca nie tylko dla młodej pary, ale i dla samego burmistrza. Takiej sytuacji nie było w gminie Polkowice od przeszło 30 lat. Dzisiejsze wydarzenie w polkowickim USC było wyjątkowe. Burmistrz Łukasz Puźniecki  nałożył srebrny łańcuch i po raz pierwszy w swojej karierze udzielił ślubu Elżbiecie Bocian i Jackowi Szymańskiemu.

– Przyznaję, że był stres, ale to dla mnie przede wszystkim ogromny zaszczyt. Uczestniczyć w chwili tak ważnej dla młodej pary. Ta wyjątkowa uroczystość ujęła za serce nie tylko nowożeńców, ale także mnie oraz obecnych gości. Młodej parze życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!– przyznaje burmistrz Łukasz Puźniecki.

Państwo Młodzi do USC przyjechali… na motocyklu. Jak sami przyznają, to wyjątkowa uroczystość, w której chcieli, by uczestniczył burmistrz.

– Razem jesteśmy ponad 16 lat, ale dzisiaj emocje są ogromne. Ślub jest motocyklowy, są tu nasi najbliżsi i przyjaciele. Cieszymy się bardzo– przyznaje młoda para.

Burmistrz Polkowic zamierza udzielać ślubów osobiście, jeśli taka będzie wola nowożeńców. –Zrobię to z wielką przyjemnością. Jeśli przyszła para młoda wyrazi chęć, nie odmówię. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tak ważnych chwilach polkowiczan!– dodaje.

Poprzedni artykułPremier w KGHM. Legnica topi miedziany złom
Następny artykuł35 lat zespołu Echo z Chocianowca
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651