Policjanci przerwali narkotykową “konsumpcję”

0
1203

Mężczyźni  (21 i 29 lat) byli tak bardzo zainteresowani zabronioną substancją, że nawet nie zauważyli momentu, w którym umundurowani policjanci z Grębocic znaleźli się przy ich samochodzie. Teraz czeka ich pobyt w policyjnej celi.

-Grębocickich policjantów podczas pełnienia służby zainteresował stojący na poboczu jednej z gminnych dróg volksawagen i siedzący w nim mężczyźni. 21-latek właśnie przesypał znajdującą się w foliowym woreczku substancję na kartkę papieru, gdy do akcji wkroczyli dzielnicowi. Funkcjonariusze zabezpieczyli zabronioną substancję i zatrzymali uczestników samochodowej imprezy– informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski z polkowickiej komendy.  -Podejrzenia interweniujących funkcjonariuszy potwierdził późniejszym badaniem technik kryminalistyki, który przyznał, że zabezpieczona substancja to pochodna amfetaminy- dodaje.

To jednak nie wszystko. Policjanci znaleźli przy 29-latki 11 porcji handlowych amfetaminy.  Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi im nawet 3-letni pobyt w zakładzie karnym.

 

Poprzedni artykułŚwiat pod Kyczerą w Polkowicach
Następny artykułOdpowie za zniszczone nagrobki