Bezpieczny wypoczynek

0
484

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje” polkowicki policjant odwiedził najmłodszych, którzy uczestniczą w półkolonii na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach. Tematem przewodnim było szeroko pojęte bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

Spotkanie funkcjonariusza z najmłodszymi, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach dotyczyło tematyki bezpieczeństwa związanego z wypoczynkiem podczas wakacji. Policjant podczas prelekcji poruszył zagadnienia związane zarówno z wypoczynkiem w mieście, jak i poza nim. Nie zabrakło również czasu na przypomnienie podstawowych zasad ruchu drogowego.

Wakacje to czas beztroski, zabawy i zasłużonego relaksu. Policjanci w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje” nie tylko patrolują miejsca wypoczynku dzieci i dorosłych, kontrolują stan techniczny samochodów osobowych i autokarów, ale również spotykają się z najmłodszymi, żeby zawczasu zadbać o ich bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

sierż. szt. Przemysław Rybikowski
Oficer Prasowy