Zostań twarzą Cuprum Arena

0
1094

Do 15 sierpnia galeria Cuprum Arena przyjmuje zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w castingu „Zostań twarzą Cuprum Arena”. Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia swoje i swoich dzieci za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.cuprum-arena.pl.
(reklama)

Założeniem akcji jest, by Cuprum Arena reprezentowały osoby z naszego regionu. Osoby, które na co dzień tu pracują, robią zakupy i spotykają się przy kawie. Już w zrealizowanych kampaniach mogliśmy podziwiać m.in. piękną Dominikę, zadziornego Krzysztofa i uroczą Ninkę oraz wielu innych finalistów poprzednich edycji castingu.
„To trzecia edycja castingu „Zostań Twarzą Cuprum Arena” – mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – projekt z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Aktualnie zgłosiło się do nas ponad 500 osób z całego regionu: Lubina, Polkowic, Głogowa, Legnicy, Bolesławca i okolic.”
Tak duże zainteresowanie projektem dowodzi, że mieszkańcy regionu oczekują takich akcji i chętnie biorą w nich udział. „Nasi finaliści traktują casting jak dobrą zabawę – uśmiecha się Pani Aneta – również praca z wizażystami, stylistami, czy fotografem to niezapomniana przygoda. A taką wisienką na torcie jest moment, kiedy swoje zdjęcia mogą oglądać w wielkim formacie na billboardach, czy na okładce Magazynu Cuprum.” – dodaje.
Spośród wszystkich uczestników, jury wyłoni około 30 finalistów. Poznamy ich już we wrześniu podczas POKAZU MODY – JESIEŃ 2019. Następnie, w roku 2019 oraz 2020 wybrani finaliści wezmą udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a ich TWARZE będą promować poszczególne kampanie reklamowe Galerii.
Dlatego wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w modelingu, chcą pochwalić się swoimi zdjęciami na billboardach, albo po prostu szukają ciekawej przygody, zachęcamy do udziału w castingu.
Swoje zgłoszenie można wysłać klikając TUTAJ.

Materiał reklamowy

Dodał: reklama

Poprzedni artykułWiara i podziękowanie
Następny artykułStrażnicy miejscy zatrzymali pijanego kierowcę