Miedziowi jadą do Bielska- Białej

0
692

Drużyna AMP futbolu “Miedziowi” ostatni turniej tego sezonu zagra w Bielsku- Białej. Decydujące starcie odbędzie się już w najbliższy weekend.

Do ostatniego turnieju tego sezonu w Bielsku Białej, który odbędzie się w dniach 12-13 października, zespół Miedziowych Polkowice przygotowuje się intensywnie, aby jeszcze lepiej pokazać, że praca nie idzie na marne. Do zespołu dołączyło dwóch nowych zawodników, którzy wprowadzą jeszcze lepszą jakość gry.
-Mamy nadzieję, ze Miedziowym uda się zremisować a może nawet wygrać mecz z którymś z zespołów, choć wiemy, ze nie będzie łatwo– komentuje Grzegorz Karmelita, trener zespołu. –Głęboki ukłon w kierunku Burmistrza Puźnieckiego i Gminy Polkowice, za udostępnienie obiektów sportowych, na których intensywnie przygotowujemy się przez cały sezon. Zespół zasilili dwaj młodzi piłkarze, ale nie oznacza to, że możemy odpuścić i zaprzestać treningów. Wszyscy wiemy, że sukcesy osiąga się ciężką i systematyczną pracą- dodaje.
Przypomnijmy, że polkowicka drużyna AMP Futbolu to unikat na skalę krajową. W Polsce istnieją jedynie cztery takie kluby. W Krakowie, Warszawie i Bielsku Białej. Tworzą one ekstraklasę amp futbolu rozgrywając mecze systemem turniejowym (2 razy po 25 minut).
Poprzedni artykułDolnośląski Festiwal Nauki w Polkowicach
Następny artykułFrekwencja przy urnach ponad 43%