Pierwszy sklep TK MAXX w Lubinie już otwarty!

0
2052

Reklama. W czwartek 17 października o g. 10:00 sieć sklepów TK Maxx powiększyła się o kolejną lokalizację! Najnowszy TK Maxx został otwarty w Lubinie w CH Cuprum Arena przy ul. Gen. W. Sikorskiego 20, gdzie już od dziś klienci codziennie mogą poszukiwa
perełek od znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!

Ekscytujące okazje, dostawy nowych produktów aż kilka razy w tygodniu oraz znane marki dostępne na wyciągnięcie ręki sprawiły, że otwarcie sklepu w Lubinie cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem i przyciągnęło prawdziwe tłumy! Poszukiwacze modowych i wnętrzarskich skarbów, przekonali się, że w sześciu działach TK Maxx dostępne są jedyne w swoim rodzaju produkty.

Klienci, przygotowujący się do jesienno-zimowego sezonu, wybierali wełniane płaszcze, jesienne kurtki, skórzane obuwie oraz modne akcesoria utrzymane w trendach nadchodzącego sezonu, które idealnie uzupełnią ich stylizacje. Z kolei miłośnicy wnętrz sięgali po kolorowe koce i narzuty, zapachowe świece oraz dodatki, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru ich wnętrzom!    
Na otwarcie przyszliśmy całą rodziną. Od dawna szukałam oryginalnej lampy i w końcu mi się udało! Przy okazji, zajrzałam do działu z modą damską i produktami dla dzieci. Znalazłam idealnie skrojone jeansy oraz świetne dodatki do dziecięcego pokoju! Z kolei mąż upolował sweter w grafitowym kolorze, który doskonale sprawdzi się podczas jesieni! – powiedziała jedna z klientek.
W dniu otwarcia dla klientów przygotowano liczne atrakcje. Jedną z nich był konkurs „Szklana kula”, w którym klienci mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx. Wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania na temat marki, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł. Klienci mogli również wziąć udział w akcji „HELLO Czerwony wieszak,” który polegał na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w trzech kolorach: srebrnym, złotym i czerwonym. Każdy z kolorów odpowiadał innej wartości kart upominkowych na zakupy w TK Maxx: odpowiednio 100, 500 oraz aż 700 złotych!

 


O TK Maxx:
TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl

Materiał promocyjny

Poprzedni artykułZielona Flaga dla Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie
Następny artykułTransport publiczny szansą na rozwój