Policjanci szukają sprawców kradzieży

0
1594

Policjanci szukają sprawców kradzieży perfum, które zostały zabrane z jednej z polkowickich drogerii. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunki publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informację na ich temat, proszeni są o kontakt z Policją.

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, szukają sprawców kradzieży perfum o wartości blisko 2360 złotych. Związek ze zdarzeniem oraz prowadzonym w tej sprawie postępowaniem mogą mieć zarejestrowani na nagraniu z monitoringu kobieta i mężczyzna, których wizerunki prezentujemy na załączonym zdjęciu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Polkowicach. Informacje można przekazać telefonicznie Naczelnikowi Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP Polkowice, kom. Julia Kurek – tel. 76-846-33-51, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Poprzedni artykułZ szantażystami się nie dyskutuje. Kogo uwierają Faktypolkowice?
Następny artykułSeniorzy mają swoją radę