Dni Ekonomii Społecznej

0
428

Już w najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie w ramach Dni Ekonomii Społecznej. W wydarzeniu mogą wziąć udział przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe oraz wszyscy zainteresowani.

W trakcie spotkania będzie można posłuchać o regrantingu, ekonomii społecznej, przedsiębiorstwach społecznych, a także o tym, jak i gdzie szukać środków na działalnośc podmiotów ekonomii społecznej.

Wiedzą na temat ekonomii społecznej podzieli się z nami Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, ale liczymy również na aktywny udział organizacji pozarządowych, które będą miały okazję wymienić poglądy i doświadczenia w tym zakresie- mówi Krzysztof Nester – Wicestarosta Polkowicki, który koordynuje kwestie związane z polityką społeczną w powiecie polkowickim.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a dofinansowanie pochodzi z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, które udzielono na projekt „OWES dla subregionu legnicko-głogowskiego”.

 

Poprzedni artykułCentralne Obchody w Polkowicach
Następny artykuł„Mieć Wpływ”