Drogeria Super-Pharm w galerii Cuprum Arena już od 18 lutego.

0
737

(REKLAMA) W dniu otwarcia rabat -20% na cały asortyment, bezpłatne atrakcje min. makijaż i badanie włosów, a także atrakcyjne gratisy do zakupów. Bądź z nami 18 lutego. Super- Pharm to unikalna koncepcja 3 w .

Unikalna koncepcja Super-Pharm opiera się na połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii  w jednej lokalizacji.
Taka struktura umożliwia klientom skorzystanie z jednego sklepu, który zaspokaja ich potrzeby w zakresie zarówno urody, jak i zdrowia. Doświadczeni konsultanci zatrudnieni we wspomnianych działach oferują profesjonalną poradę i miłą obsługę, która stała się naszym znakiem firmowym.
Takie innowacyjne podejście zapewnia stały wzrost zadowolenia klientów.
Nasza obszerna sekcja artykułów toaletowych obejmuje produkty codziennego użytku zarówno dla rodziny jak i domu. Posiadamy w ofercie szeroki asortyment nowoczesnych marek we wszystkich kategoriach, łącznie z szamponami, artykułami do pielęgnacji zębów, ciała, twarzy, włosów, dezodorantów oraz artykułów higienicznych.
We wszystkich kategoriach stale oferujemy atrakcyjne promocje, którym każdego dnia towarzyszą niskie ceny .
W Super-Pharm można również kupić markowe perfumy w promocyjnych cenach. Szeroki wybór w połączeniu z możliwością testowania zapachów w sklepie, stanowi dużą korzyść dla klientów. Oferujemy produkty do kompleksowej pielęgnacji twarzy oraz topowe marki produktów do makijażu. Regularnie wydajemy specjalne foldery poświęcone wyłącznie kosmetykom, podkreślające wyjątkowe promocje.
 „Zapraszamy do Cuprum Arena już 18 lutego od godziny 10.00 . Powitajcie razem z nami markę Super Pharm – jedyną w regionie – mówi Pani Aneta Powązka, Manager ds. Marketingu Cuprum Arena – w dniu otwarcia Super Pharm przygotował dla Klientów wiele atrakcji: rabat -20% na cały asortyment, konsultacje i porady makijażystów i wiele innych atrakcji” – dodaje.

(Reklama)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj tutaj swoje imię