Radny Robert Drobina wśród najlepszych w województwie

0
1089

Polkowiczanin, Robert Drobina, znalazł się w finale plebiscytu Osobowość Roku 2019, w kategorii polityka, samorządność i społeczność. Po zakończonym w tym tygodniu pierwszym etapie konkursu przyszedł czas na jego finał wojewódzki. Radny z ilością prawie 600 głosów zajmuje obecnie 4 miejsce. Wyprzedzają go tylko, m.in. prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk i szef gabinetu politycznego premiera RP, Krzysztof Kubów. R. Drobina nominowany został za bezinteresowną pomoc, interwencję w trudnych sytuacjach i szybkie reakcje na problemy mieszkańców

W pierwszym etapie plebiscyt prowadzony był osobno w miastach i powiatach. Głosowanie zakończyło się we wtorek, 18 lutego. Jak na swoich stronach informuje organizator
rankingi były bardzo zróżnicowane. W niektórych powiatach do zwycięstwa wystarczyło kilkadziesiąt głosów, w innych laureaci zdobyli ich setki, a nawet tysiące.

W wielkim plebiscycie Osobowość Roku 2019, zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu. Kandydatów do wyróżnienia nominowała kapituła redakcji Gazety Wrocławskiej. Elementem każdej nominacji było uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona.

Głosowanie w wojewódzkim finale plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 21 lutego i potrwa do czwartku, 27 lutego do godz. 23:00. Głosy na polkowiczanina, Roberta Drobinę, można oddawać na pośrednictwem kliknięć oraz sms-em – TUTAJ (link)

Źródło, foto: gazetawroclawska.pl, archiwum prywatne R. Drobiny
Poprzedni artykułTalenty poszukiwane – KGHM inauguruje drugą edycję Szkoły Przywództwa „Przewodnicy”
Następny artykułMCZ z opieką medyczną w Grębocicach