16.1 C
Polkowice
poniedziałek, 17 maja 2021 11:06:19
Koronawirus
Strona główna -Promowane- Jest jeszcze czas na składanie wniosków

Jest jeszcze czas na składanie wniosków

0
724
fot. pixabay

Do 5 czerwca jest czas, by składać wnioski dotyczące nowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obszaru Jędrzychowa.

 

Gmina Polkowice przystępuje do pracy nad sporządzeniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu górniczego na obszarze, wyznaczonym w obrębie „Jędrzychów” w gminie Polkowice.

– Jednocześnie przystępujemy do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko tego projektu – mówi burmistrz Łukasz Puźniecki. – Zainteresowani mieszkańcy mogą składać wnioski do planu miejscowego oraz strategicznej oceny oddziaływania na środowisko – dodaje.

Należy pamiętać o wpisaniu swoich danych, jak imię i nazwisko lub nazwę oraz adres wnioskodawcy. Nie można zapomnieć też o dopisaniu, czego dotyczy wniosek oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

– Wnioski do planu oraz strategicznej oceny oddziaływania na środowisko można składać do 5 czerwca w formie pisemnej, ustnie do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: kancelaria@ug.polkowice.pl, bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r, o podpisie elektronicznym – informuje Wojciech Żbikowski, pełnomocnik burmistrza Polkowic ds. komunikacji z mieszkańcami.

Ogłoszenie burmistrza Polkowic dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

przez: polkowice.eu

Poprzedni artykułChwalcie łąki umajone
Następny artykułRady osiedla czeka reforma
klaudia@faktypolkowice.pl tel. 507 308 651