Targi zajęć pozaszkolnych w Cuprum Arena

0
762

Zapraszamy od dziś do Cuprum Arena na targi zajęć pozaszkolnych. Targi odbędą się w dniach: 10 – 12 września. Sprawdźcie, co ciekawego przygotowali dla Was i Waszych pociech wystawcy. Podczas targów dzieci będą mogły wziąć udział w lekcji pokazowej przygotowanej przez Magic School. Lekcje języka angielskiego oraz matematyki EZO odbywać się będą w godzinach 12.00 do 13.00 oraz 16.00 do 18.00.

(Reklama) To będzie również dobry czas na sprawdzenie oferty Lekcjionline.pl z lekcjami i kursami dostępnymi online. Zajęcia odbywają się poprzez specjalną platformę z lektorem na żywo. Grafik jest bardzo elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Przyjdźcie, przekonajcie się sami.

Wśród wystawców pojawi się również Klub dla dzieci Agenciaki oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej z Lubina. Natomiast miłośników zajęć ruchowych zachęcamy do odwiedzenia stoisk: Klubu Quanfit, Strefy Walk Lubin oraz Akademii Avatara z Legnicy. Jak zapewniają wystawcy, na pewno nikt nie będzie się tu nudzić.

Boks, Grappling, MMA dla dzieci, Kick boxing… brzmi walecznie? Bo tak jest! – Strefa Walk Lubin zaprasza na swoje treningi w roku szkolnym 2020 / 2021. Nabór na zajęcia m.in. akrobatyczne, akrobatyka powietrzna, treningi cyrkowe i wiele innych trwa również w Akademii Avatar. Zajęcia odbywają się w Legnicy i Lubinie.

Tanecznym krokiem w nowy rok szkolny wchodzi również Studio Tańca Origin Of, które w swojej ofercie mają zajęcia z tańca: dancehall, breakdance, dzieci hip hop, pole dance kids. Jak sami o sobie mówią: „skutecznie zarażają pasją do tańca”, o czym przekonacie się podczas pokazów tanecznych w piątek o godzinie16:00.

Odwiedźcie targi zajęć pozaszkolnych w Cuprum Arena w Lubinie, bawcie się tam dobrze i wybierzcie najlepszą ofertę zajęć pozaszkolnych w regionie. Czekamy na Was w czwartek, piątek i sobotę w godzinach: 11.00 do 18.00.

Do zobaczenia w Cuprum Arena.

Materiał promocyjny

Poprzedni artykułMCZ zbada bezpłatnie panów w Grębocicach
Następny artykułKapsuła czasu pod pomnikiem Marszałka.