Z zajazdu do …więzienia

0
698

Poszukiwany listami gończymi w rękach polkowickich policjantów. Ma 28 lat to mieszkaniec Przemkowa.

Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi i na podstawie dwóch zarządzeń wydanych przez sąd i prokuraturę. Poszukiwany ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Zatrzymany został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.
Polkowiccy kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego 28-latka. Od ponad miesiąca ukrywał się w jednym z zajazdów na terenie Bytomia Odrzańskiego. Lada chwila miał wyjechać poza granice Polski. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. Sąd i wydał za nim dwa listy gończe i tyle samo zarządzeń wydała dodatkowo prokuratura, chcąca znać miejsce pobytu 28-latka. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z zajazdów w powiecie nowosolskim i realizując czynności służbowe zaskoczyli poszukiwanego, który bardziej spodziewał się obsługi hotelowej niż polkowickich funkcjonariuszy.
Poszukiwany został doprowadzony do zakładu karnego. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat, a ponadto będzie musiał się jeszcze wytłumaczyć przed prokuratorem ze znęcania się psychicznego i fizycznego oraz przywłaszczenia mienia.

Poprzedni artykułDzieci poznają uroki jesieni
Następny artykułSzukają świadków “rajdowca”, który uciekał policji