Pozdrowienia dla koronasceptyków

0
1230
Załoga OIT Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu pozdrawia wszystkich koronasceptyków.

W bardzo nietypowej formie, ale z głębi serca, pracownicy szpitala jednoimiennego w Bolesławcu zaapelowali, abyśmy w czasie pandemii solidnie dbali o swoje zdrowie…

Załoga Oddziału Intensywnej Terapii Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu pozdrawia wszystkich koronasceptyków – zaczynają swój wpis na szpitalnym profilu FB.

Drodzy nasi przyszli pacjenci, taka sobie ciekawostka… chcieliśmy Was poinformować, że jesteśmy tacy jak Wy. Pielęgniarki, lekarze, ratownicy medyczni… Lubimy kiedy jest nam wygodnie, lubimy nasze kolorowe mundurki z bawełny, w których wygodnie się pracuje. Lubimy rozmawiać z naszymi pacjentami i wiemy, że jest im łatwiej kiedy mogą patrzeć na nasze ruszające się usta.

Lubimy napić się wody, kiedy chce nam się pić i nawet zjeść ciastko dla przyjemności. A teraz jest tak, jak na zdjęciu. Nie jest przyjemnie, nie jest wygodnie, nie jest szybko, bo dużo bardziej i dużo szybciej się męczymy i wyobraźcie sobie, że nie robimy tego dla przyjemności. Nie jara nas to, nie sprawia, że się cieszymy na myśl o pracy!

A co ważniejsze, przeraża nas to, co widzimy. Przeraża nas to, że nie nosicie masek, że nie zachowujecie dystansu, że nie wierzycie w to, że chorzy są i do nas trafiają. Martwimy się tym, że Wy się nie martwicie… – pisze załoga oddziału intensywnej terapii ze szpitala w Bolesławcu, który walczy o życie chorych na koronawirusa. 

 

Poprzedni artykułStarosta Ciupak chory na Covid-19, czy zaraził burmistrza Puźnieckiego?
Następny artykułNowa karetka dla mieszkańców Polkowic i powiatu