Wypełnij ankietę i wesprzyj dom dziecka

0
641

Badania ankietowe wśród pracowników KGHM – załoga miedziowego potentata wesprze domy dziecka w Zagłębiu Miedziowym.

Zbieramy opinie i pomagamy – w KGHM Polska Miedź S.A. trwają badania ankietowe wśród pracowników firmy. Miedziowy potentat chce poznać zdanie załogi na temat miejsca pracy, zespołu czy osobistej motywacji. Za każdą wypełnioną ankietę, Spółka przekaże 5 zł darowizny na wskazany przez pracowników dom dziecka.

– Na co dzień więcej mówimy o wykonaniu celów, raportach, usprawnieniach, ale pracujemy z ludźmi i wśród ludzi. Dlatego tak bardzo zależy nam, żeby, także za pośrednictwem ankiet, poznać opinię jak największej części naszej załogi. Wyniki pokażą nam gdzie jesteśmy i co możemy zmieniać na lepsze – podkreśla Marcin Chludziński, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

Wyraź opinię i wskaż placówkę, która otrzyma pomoc

Anonimowe ankiety można wypełnić w wersji papierowej lub online. Pytania pogrupowane są w sekcjach: praca a życie prywatne, współpraca z przełożonym, zespół, organizacja i motywacja. Pracodawca gwarantuje badanym całkowitą poufność i anonimowość. Ankieta nie przetwarza danych osobowych załogi KGHM.

Wypełnione ankiety przełożą się na realną pomoc dzieciom. Za każdą z nich KGHM przekaże 5 zł darowizny dla lokalnych powiatów z przeznaczeniem na rehabilitację, kursy i pomoce naukowe dla dzieci z pieczy zastępczej, czyli z domów dziecka i rodzin zastępczych.

– Dziękuję za to, że KGHM konsekwentnie wspiera pieczę zastępczą. Te pieniądze są bardzo potrzebne. Dziękuję za każdą wypełnioną ankietę i każdą pięciozłotówkę przekazaną na rzecz naszych dzieci z powiatu polkowickiego i całego Zagłębia Miedziowego – powiedział Kamil Ciupak, Starosta Polkowicki.

KGHM wspiera pieczę zastępczą

KGHM Polska Miedź S.A. w swoich prospołecznych działaniach mocno angażuje się w pieczę zastępczą. Miedziowa spółka w ubiegłym roku zainicjowała akcję poszukiwania rodziców zastępczych dla najmłodszych mieszkańców Zagłębia Miedziowego „Miedź Rodzinę”. W kampanię zaangażowały się wszystkie miedziowe samorządy powiatowe, a także inne firmy z regionu.

Dzięki podjętym działaniom udało się znaleźć kilkanaście małżeństw, które aktualnie szkolą się pod kątem rodzicielstwa zastępczego. KGHM zainicjował też w mediach społecznościowych akcję #RodzinaChallenge, dzięki której powstały krótkie filmiki na temat znaczenia pieczy zastępczej w życiu dziecka i lokalnej społeczności. Więcej: https://miedzrodzine.pl/

Poprzedni artykułPolkowiczanki wyszły na ulice po decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Następny artykułPonad 2600 doniesień o nieprawidłowościach