Konkurs „Pod Biało-Czerwoną” . Flaga dla Polkowic

0
412

Pod biało-czerwoną” – zagłosuj i wygraj maszt z flagą Polski dla Polkowic. Wystarczy wpisać miejscowość, imię nazwisko i maila oraz lidera. Do oddania głosu w rządowym projekcie zachęca Roman Rozmysłowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Polkowicach. Głosowanie  na stronie ; https://tiny.pl/7k9gt

„Pod Biało-Czerwoną” – to konkurs ogłoszony przez Prezesa Rady Ministrów. W ramach tego projektu rząd sfinansuje zakup masztów i flag w każdej gminie. To czy flaga zawiśnie w gminie zależy od jej mieszkańców.  

– Wystarczy wpisać miejscowość, imię nazwisko i maila oraz lidera. Do oddania głosu w rządowym projekcie zachęca Roman Rozmysłowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Polkowicach. Głosowanie  na stronie ; https://tiny.pl/7k9gt. – zachęcają samorządowcy z Gminy Polkowice.

Do realizacji projektu w gminach do 20 000 mieszkańców należy zebrać przynajmniej 100 podpisów. W gminach do 100 000 mieszkańców – przynajmniej 500 podpisów, w minach powyżej 100 000 mieszkańców – przynajmniej 1000 podpisów

Do 11 listopada 2020 r. – zakończenie zbiórki podpisów online. 29 listopada 2020 r. – opublikowanie listy gmin, które uzyskały niezbędną liczbę podpisów.

Trzy gminy z największą procentowo liczbą podpisów odwiedzi Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Premier weźmie udział w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.

Poprzedni artykułBezczelny złodziej w szatni na R-IX
Następny artykułUtrudnienia komunikacyjne w Moskorzynie gm. Polkowice.