Jest praca w CCC

0
861

CCC nie zwalnia tempa rozwoju. Firma kontynuuje proces transformacji cyfrowej i dziś jest jednym z liderów nowoczesnej sprzedaży.  Wraz z rozwojem spółki, rozwijają się również jej zespoły. Pojawiło się wiele ofert pracy dla specjalistów z obszarów takich jak logistyka, e-commerce, IT, CRM czy marketing.

Gracjana Wąsik, lider Działu Procesów HR w CCC S.A.

– Cały czas jest duże zainteresowanie pracą w CCC. Kandydaci widzą, że cały czas się rozwijamy. Jesteśmy postrzegani jako bezpieczny i stabilny pracodawca. W dzisiejszych czasach ma to ogromne znaczenie w kontekście wyboru miejsca pracy – mówi Gracjana Wąsik, lider Działu Procesów HR w CCC S.A.

CCC poszukuje obecnie specjalistów z zakresu e-commerce, marketingu, IT, logistyki, czy produktu. Poszukiwani są również specjaliści procesów księgowych firmowego Centrum Usług Wspólnych w Polkowicach. Jednocześnie cały czas prowadzona jest rekrutacja w obszarze logistyki magazynowej. Wszystkie oferty pracy są dostępne na stronie: kariera.ccc.eu, pracuj.pl, a także na platformie LinkedIn.

Jakimi cechami powinien się charakteryzować idealny kandydat do pracy w CCC? – Idealny kandydat powinien być zwinny w działaniu, odznaczać się proklienckim podejściem oraz zaangażowaniem. Nie można tutaj pominąć współpracy oraz zorientowania na rozwój i technologię. Kluczowa jest również dla nas znajomość języka angielskiego – kończy Gracjana Wąsik.

Poprzedni artykułMonitory, notebooki i ….robot – nowoczesny sprzęt dla 9 szkół patronackich w Zagłębiu Miedziowym od KGHM
Następny artykułKilkaset drzew do wycięcia